FESTON SOT DITËLINDJEN/ Greta Koçi merr dhuratën super romantike në mesnatë (FOTO) – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ Greta Koçi merr dhuratën super romantike në mesnatë (FOTO)

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Greta Koçi merr dhuratën super romantike në mesnatë (FOTO)

Greta Koçi është një prej këngëtareve më të njohura e më të dashura për publikun shqiptar, emrin e së cilës mbajnë disa prej hiteve më të famshme. Ajo ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram, ku ndan shpesh me ta momente të ndryshme nga jeta e saj.

Ditën e sotme ajo feston 27-vjetorin e lindjes dhe menjëherë sapo ka hyrë mesnata, është surprizuar me dhuratën romantike që e ka publikuar në Instastory.

Ajo ka marrë një kuti në formën e zemrës plot trëndafila e karamele, ndërkohë që e mban të fshehtë identitetin e personit që ja ka bërë këtë surprizë, duke pyetur fansat “Kush mi dërgoi?”