“DUA ÇANTË GUCCI JO TOLLUMBACE”/ Bashkëshorti milioner kërkon ti bëjë dhuratë por Riselda nuk e pranon (FOTO) – AlpeGossip
“DUA ÇANTË GUCCI JO TOLLUMBACE”/ Bashkëshorti milioner kërkon ti bëjë dhuratë por Riselda nuk e pranon (FOTO)

“DUA ÇANTË GUCCI JO TOLLUMBACE”/ Bashkëshorti milioner kërkon ti bëjë dhuratë por Riselda nuk e pranon (FOTO)

Riselda Sejdiaj komentohet shpesh në shtypin rozë për lidhje me milionerin shqiptar 30 vite më të madh në moshë  si dhe për pushimet lukoze në vende nga më të ndryshme të botës.

Shpeshherë ndan me fansat e saj në rrjete sociale dhuratat e shumta që bashkëshorti ia mundëson si dhe “tekat” e saj në lidhje me to.

Teksa gjendej në qytetin e Vienës ajo ka realizuar një video ku bashkëbisedon me bashkëshortin e saj dhe i shpreh dëshirat e saj të pafundme.

“Çi do tollumbacet, më mirë një çantë Gucci” , thotë Riselda teksa i kërkon dhe fansave të saj “miratimin”