Vilma Masha sapo bëri provat e fustanit të bardhë. Kjo do të thotë që… Erdhi dasma! (FOTO) – AlpeGossip
Vilma Masha sapo bëri provat e fustanit të bardhë. Kjo do të thotë që… Erdhi dasma! (FOTO)

Vilma Masha sapo bëri provat e fustanit të bardhë. Kjo do të thotë që… Erdhi dasma! (FOTO)

Vilma Masha është një nga vajzat që presim ta martojmë së shpejti. Ka një lidhje serioze, bashkëjeton dhe së shpejti do bëjë dasmë. E ka thënë vetë nëpër intervista dhe mendohet se dasma do bëhet në ditët e para të vjeshtës. Edhe pse nuk e ka prezantuar ende djalin që i mori zemrën, provat e fustanit të bardhë na i tregoi.

Na e dha një ide se çfarë nuseje do jetë në një set të Geraldina Sposës. Një nuse larg klasikes, po me shumë stil. Dy fustane nusërie veshi. Njëri ishte nga ata pak më klasikë me dantellë e me lule.

Edhe sikur të mos postojë asnjë foto nga dasma, ne e pamë si duket.