Aurela Hoxha kapet me kokainë?! Kjo është VIDEO që bëri lëmsh të gjithë – AlpeGossip
Aurela Hoxha kapet me kokainë?! Kjo është VIDEO që bëri lëmsh të gjithë

Aurela Hoxha kapet me kokainë?! Kjo është VIDEO që bëri lëmsh të gjithë

Është ndër emrat më të lakmuar në botën e modës, por një video e postuar së fundmi duket se i ka hapur shumë telashe Aurela Hoxhës.
Bukuroshja ka dashur të tregojë se është pjesë një filmi me metrazh të shkurtër, të realizuar në Spanjë, duke postuar një video e shtrirë në shtrat me një veshje të kuqe.

Megjithatë, ajo që të bën përshtypje është një detaj tjetër në sfond.

Komodina në kokën e shtatit, pjesën e sipërme e ka të qelqtë, dhe mbi sipërfaqen e tij, duken dy njolla të bardha gjatësore, që krijojnë përshtypjen e kokainës.

Diçka e ngjashme i ndodhi para pak kohësh Kim Kardashian, e cila u shfajsua tek fansat duke thënë se vijat e bardha janë krijuar vetvetiu në mermer. Po në rastin e Aurelës, çfarë mund t’i ketë shkaktuar dy vijat e bardha mbi xhamin e Aurelës.