“Ti e di çfarë je për mua”/ Kush ia dedikon këto fjalë zemre Elvana Gjatës (FOTO) – AlpeGossip
“Ti e di çfarë je për mua”/ Kush ia dedikon këto fjalë zemre Elvana Gjatës (FOTO)

“Ti e di çfarë je për mua”/ Kush ia dedikon këto fjalë zemre Elvana Gjatës (FOTO)

Këngëtarja Elvana Gjata u rikthye me nëj koncert privat dhe të ftuar specialë, pikërisht në 3 shkurt, datë që përkonte me ditëlindjen e saj.
Në këtë koncert nuk mund të mungonte dhe mikja e saj më e mirë Jonida Vokshi.

“Ti e di çfarë je për mua” ka shkruar moderatorja e njohur krah fotos ku mikeshat i falin njëra tjetrës një përqafim të ngrohtë.

Ndërkohë Elvana ka qëndruar larg Instagramit dhe nuk ka treguar asgjë ka koncerti që realizoi.