“GREY” JEP LAJMIN E BUKUR/ Së shpejti do të bëhet baba për herë të tretë – AlpeGossip
“GREY” JEP LAJMIN E BUKUR/ Së shpejti do të bëhet baba për herë të tretë

“GREY” JEP LAJMIN E BUKUR/ Së shpejti do të bëhet baba për herë të tretë

Aktori i “50 Hijet e Grey-t”, Jamie Dornan do të bëhet baba për herë të tretë. Bashkëshortja e tij Amelia Warner është në muajt e parë të pritjes së ëmbël dhe gjinia e fëmijës nuk është zbuluar ende.

Burime për mediat e huaja tregojnë se çifti prej kohësh po e prisnin këtë lajm dhe më në fund dëshira e madhe ju realizua.

Çifti britanik, që u martua në vitin 2013 në një ceremoni intime dhe janë prindër të dy vajzave, Dulcie 5 vjeç dhe vogëlushes Elva, e cila është vetëm 2 vjeç.