JO MË POZA TËRHEQËSE/ Beatrix Ramosaj “mbulohet” me shami (FOTO) – AlpeGossip
JO MË POZA TËRHEQËSE/ Beatrix Ramosaj “mbulohet” me shami (FOTO)

JO MË POZA TËRHEQËSE/ Beatrix Ramosaj “mbulohet” me shami (FOTO)

Beatrix Ramosaj është një nga këngëtaret shqiptare e cila vazhdimisht është prezente në mediat rozë ku flitet jo vetëm për jetën e saj private, por edhe për pamjen e saj

Beatrixi është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe aty publikon foto dhe video ku tregon format perfekte trupore, postime këto që komentohen gjatë nga fansat.

Mirëpo, së fundmi të gjithë janë habitur teksa Beatrixi ka publikuar një foto ku shihet e mbuluar me shami jashtë një xhamie.

“Gëzuar ditën e grave myslimane të gjithë zonjave të bukura atje jashtë”, ka shkruar këngëtarja pranë fotos që është komentuar gjatë nga fansat.