“JAM E BEKUAR”/ Marina konfirmon shtatzëninë, shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
“JAM E BEKUAR”/ Marina konfirmon shtatzëninë, shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

“JAM E BEKUAR”/ Marina konfirmon shtatzëninë, shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Pas kaq ditësh ku mediat e rrjetet sociale flasin për të, Marina ka konfirmuar sot lajmet. Moderatorja është në pritje të ëmbël e madje ka postuar fotot e para me barkun e rrumbullakosur.

Lajmin Marina e ka konfirmuar përmes një postimi në Instagram ku shprehet se është e bekuar dhe falenderon Zotin.

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkruan Marina.

Tani presim që moderatorja të zbulojë edhe gjininë e fëmijës.