"JE ENJTUR NGA FYTYRA, NUK REZISTOVE DOT AS TI"/ Fansja akuzon Anxhela Martinin për ndërhyrje kirurgjikale (FOTO) - AlpeGossip
“JE ENJTUR NGA FYTYRA, NUK REZISTOVE DOT AS TI”/ Fansja akuzon Anxhela Martinin për ndërhyrje kirurgjikale (FOTO)

“JE ENJTUR NGA FYTYRA, NUK REZISTOVE DOT AS TI”/ Fansja akuzon Anxhela Martinin për ndërhyrje kirurgjikale (FOTO)

Angela Martini është një nga modelet shqiptare më seksi që ka shkëlqyer në pasarelat ndërkombëtare dhe tashmë na ka treguar se po shijon në maksimum jetën luksoze përkrah partnerit të saj, multimiliarderit Dragos.

Së fundmi Angela ka postuar një foto në Instagram, foto në të cilën vihen re disa detaje të dyshimta pikërisht në fytyrën e bukuroshe.

Këtë e ka vënë re edhe një fanse e Anxhelës e cila i shkruan: “Më duket mua apo je ënjtur nga fytyra, ndoshta ndonjë ndërhyrjeje nuk i rezistove dot as ti”.

Fansja mesa duket është në rregull me vlerësimin e saj pasi një sy kritik e dallon qartë hollimin dhe ëmbëlsinë e shtuar në fytyrën e bukuroshes.

Të ketë bërë ndërhyrje kirurgjikale në mollëzat dhe ngushtimin e nofullave Anxhela Martini? Vlerësojeni si të doni..