NJËRA RIKTHEHET NË TOP CHANNEL, TJETRA LË PUNËN? Rindizet rivaliteti mes spikereve (FOTO) - AlpeGossip
NJËRA RIKTHEHET NË TOP CHANNEL, TJETRA LË PUNËN? Rindizet rivaliteti mes spikereve (FOTO)

NJËRA RIKTHEHET NË TOP CHANNEL, TJETRA LË PUNËN? Rindizet rivaliteti mes spikereve (FOTO)

Dy ditë më parë u bë e ditur që një nga figurat më të njohura të Top Channel e që i ka munguar ekranit, Monika Stafa është rikthyer. Pasi u shkëput dy vite, Monika u shfaq pardje duke dhënë lajmet e mesditës.

Me ardhjen e Monikës, një tjetër figurë e njohur, prezantuesja Beti Njuma po mendon largimin. Burime kanë thënë për “Prive” se largimi i Betit rikthen në vëmendje raportin jo të mirë mes saj dhe Monikës. Dy prezantueset janë përplasur publikisht në vitin 2012 e që atëherë kanë rivalitet.

Beti deri tani kishte rol kryesor në lajmet e Topit, por “Prive” shkruan se prezantuesja po shqyrton ofertat për të kaluar në Ora News. Megjithatë lëvizja e Betit në Ora News nuk është e konfirmuar ende nga vetë prezantuesja.