ZBULOHET EMRI I VOGËLUSHIT/ Shfaqet për herë të parë me djalin e porsalindur vajza e Jozefina Topallit – AlpeGossip
ZBULOHET EMRI I VOGËLUSHIT/ Shfaqet për herë të parë me djalin e porsalindur vajza e Jozefina Topallit

ZBULOHET EMRI I VOGËLUSHIT/ Shfaqet për herë të parë me djalin e porsalindur vajza e Jozefina Topallit

Vajza e Jozefina Topallit, Megi dhe partneri i saj Angjelin Serreqi, para një muaj u bënë prindër për herë të parë. Dyshja bashkëjeton që prej kohësh por e kanë mbajtur larg vëmëndjes së mediave lidhjen e tyre. Që nga lindja e foshnjës, Megi u tregua dhe më shumë e rezervuar duke mos treguar as gjininë, as emrin e bebit.

Vetëm së fundmi, ajo ka shpërndarë në profilin e saj të Instagramit foton e parë me foshnjën, teksa e ka nxjerrë për shëtitje nga liqeni. Megi nuk e ka treguar as emrin dhe as gjininë e bebit që ndodhet në karrocë, por kanë qenë fansat e saj ato të cilët me anë të komenteve kanë zbuluar se është djalë dhe i kanë vendosur emrin Nikola.

Një foto me foshnjën në karrocë e ka shpërndarë dhe daja i vogëlushit, Genar Topalli, i cili ka shoqëruar Megin gjatë shëtitjes me të birin.