NJË MREKULLI/ Vallëzimi i Jonidës dhe Besnikut nuk duhet humbur (VIDEO) – AlpeGossip
NJË MREKULLI/ Vallëzimi i Jonidës dhe Besnikut nuk duhet humbur (VIDEO)

NJË MREKULLI/ Vallëzimi i Jonidës dhe Besnikut nuk duhet humbur (VIDEO)

Jonida dhe Besniku, çifti më i komentuar që kur lidhjen e tyre e bënë publike, sot kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare. Pas ceremonisë së betimeve që u mbajt buzë detit, tani ka nisur dasma e cila është organizuar në detaje dhe me mjeshtëri nga “Ami Event”.

Çifti e ka bërë hapjen e dasmës me një kërcim sa romantik edhe modern, ashtu siç edhe ata vetë janë.

Jonida duket e mrekullueshme me fustanin e bardhë si princeshë ndërsa Besniku duket elegant me kostum blu. Ndiqni në videon e mëposhtme kërcimin e çiftit.