”EDHE TI JA KE NIS BOTOX?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”EDHE TI JA KE NIS BOTOX?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”EDHE TI JA KE NIS BOTOX?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Elvana Gjata ka ndarë me fansat një foto ku tregon veshjen që do të ketë në klipin e rradhës por mesa duket një ndjekësi nuk i ka pëlqyer.

Leonora Jakupi ka postuar një foto ku duket e kuruar dhe e veshur tepër bukur. Një ndjekës e pyet lidhur me botoksin…

Trejsi Sejdini ka postuar një foto ku duket tepër sensuale e provokuese ndërsa një ndjekës mendon se ajo është diçka tjetër… /AlpeGossip.al