Të famshmet me fytyrë bebi/ Si duken vajzat e njohura me efektin fiksues të SnapChat-it (FOTO) – AlpeGossip
Të famshmet me fytyrë bebi/ Si duken vajzat e njohura me efektin fiksues të SnapChat-it (FOTO)

Të famshmet me fytyrë bebi/ Si duken vajzat e njohura me efektin fiksues të SnapChat-it (FOTO)

Ekfetet e fundit të SnapChat po i çmendin të gjithë.

Pas atij të ndryshimit të gjinive, që nuk la njeri i thjeshtë apo i famshëm pa e provuar (po, këtu poshtë është Arbenita versioni mashkull), tanimë një tjetër efekt ka vjedhur zemrat e të gjithë atyre që duan të duken si bebusha.

Të famshme shqiptare dhe të huaja e kanë provuar për të thënë se kështu do të dukeshin vajzat e tyre. Elita Rudi, Klaudia Pepa apo Liberta Spahiu janë prekur nga ky “virus bebushash” që po qarkullon kudo në rrjetet sociale.

Me faqet topolake dhe ngjyrë rozë si dhe fytyrë të rrumbullakët, ku efekt i ka shndërruar këto të famshme në fotot që “iconstyle.al” do të sjellë më poshtë.

Megjithatë tanimë ky efekt është përhapur gjerësisht në Instagram, dhe fansat kanë nisur t’i shndërrojnë të gjithë të famshmit në bebusha.

View image on Twitter

Arbenita Ismajli

Elita Rudi

Klaudia Pepa

Liberta Spahiu

Kim Kardashian

Beatrix Ramosaj

Kourtney Kardashian