PAS PERFORMANCËS NË STADIUM/ Era i përgjigjet komentuesit që mendoi se mund ta tallte për të pasmet (FOTO) – AlpeGossip
PAS PERFORMANCËS NË STADIUM/ Era i përgjigjet komentuesit që mendoi se mund ta tallte për të pasmet (FOTO)

PAS PERFORMANCËS NË STADIUM/ Era i përgjigjet komentuesit që mendoi se mund ta tallte për të pasmet (FOTO)

Mbrëmjen e kaluar u përurua stadiumi më i ri “Arena Kombëtare” në kryeqytet, ku u mbajt ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës.

E para që hapi ceremoninë e përurimit ishte këngëtarja Era Istrefi, e cila performoi këngën zyrtare të FIFA World Cup 2018, “Live it up”.

Ajo ndezi stadiumin me performancën e saj, ndërsa pak më vonë ndau në Instagram edhe një foto nga eventi, ku shkruante:
“Oh sa mirë me kon unë”

Mirëpo, dikush ka tentuar “të tallet” me Erën lidhur me të pasmet e saj në komente, duke u nisur nga shkrimi në foto.

“Mirë është po duhet me pas b*thë.”- i shkroi komentuesi të cilit Era s’ia përtoi përgjigjen.

“Veç ajo s’na mungon”- i tha këngëtarja, e cila s’ka marrë replika të tjera nga komentuesi, duke i mbyllur gojën me përgjigjen e saj.