Rezarta Shkurta gjen mënyrën e duhur që vajza e saj mos të bëjë naze me ushqimin! - AlpeGossip
Rezarta Shkurta gjen mënyrën e duhur që vajza e saj mos të bëjë naze me ushqimin!

Rezarta Shkurta gjen mënyrën e duhur që vajza e saj mos të bëjë naze me ushqimin!

Këngëtarja Rezarta Shkurta është shprehur gjithmonë në rrjete sociale rreth kujdesit që ka për vogëlushen e saj Hera.
Këtë herë ajo ka publikuar në Instastories një foto ku tregon se ka gjetur mënyrën e duhur për të ushqyer vajzën e saj. “Eureka! Sot zbulova si të ushqej Herën pa shumë lutje. Mjafton t’i them: Hera mos e ha, dhe ajo për sfidë e ha. Ka mama të tjera si puna ime që fëmija i bën gjithmonë të kundërtën e asaj që i thuhet?”-përfundon Shkurta në rrjete sociale.