“KY KALI MË DUKET SI MUSHKË”/ Komentet PIKANTE të ditës, kur fansat i “fëlliqin” publikisht VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
“KY KALI MË DUKET SI MUSHKË”/ Komentet PIKANTE të ditës, kur fansat i “fëlliqin” publikisht VIP-at (FOTO)

“KY KALI MË DUKET SI MUSHKË”/ Komentet PIKANTE të ditës, kur fansat i “fëlliqin” publikisht VIP-at (FOTO)

Komentet negative janë bërë tashmë pjesë e pandashme e profileve të vipave në Instagram.

Ashtu si gjithnjë, për të gjithë ju që i keni humbur Alpenews.al ju sjell një përmbledhje të tyre si më poshtë:

Moderatorja e njohur Roza Lati ka publikuar një foto ku shfaq tatuazhin e fundit të realizuar i cili konsiston në një kalë që për Rozën ka shumë vlerë por një fans i shkruan si më poshtë:

Tashmë emisioni i njohur “Në kurthin e Piter Pan” ka përfunduar dhe Xhejsoni i vogël ishte kryefjala e këtij sezoni. Në një foto të publikuar nga Fjori Dardha së bashku me vogëlushin, njëra prej ndjekësve i shkruan si më poshtë:

Prej ditësh tashmë, moderatorja  e njohur Ilda Bejleri ndodhet me pushime  në Turqi nga ku ka publikuar edhe një foto por fansat nuk janë mësuar ta shohim aq të “veshur”:

/AlpeNews.al