“KAM HUMBUR SHIJEN DHE…”/ Këngëtari i njohur shqiptar rezulton pozitiv në testin e Covid – AlpeGossip
“KAM HUMBUR SHIJEN DHE…”/ Këngëtari i njohur shqiptar rezulton pozitiv në testin e Covid

“KAM HUMBUR SHIJEN DHE…”/ Këngëtari i njohur shqiptar rezulton pozitiv në testin e Covid

Këngëtari i njohur Shkëlzen Jetishi ka rezultuar pozitiv në testin e Covid.

Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtari. I kontaktuar nga gazeta Blic ai ka thënë se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se aktualisht ndodhet në vetizolim.

“Jam në gjendje të mirë shëndetësore, por vetë erërat nuk po i ndjejë. Momentalisht ndodhem në vetëizolim”, tha Jetishi.

Kujtojmë se më herët Jetishi është detyruar nga Policia të qëndrojë i mbyllur në shtëpi pasi ishte shoqëruar me këngëtarin tjetër nga Gjakova Muhamet Sejdiu, i cili rezultoi pozitiv në testin e Covid.