TË GJITHË SYTË NGA AJO/ Angela Martini PROVOKATIVE nga dhoma e gjumit në VIDEON e fundit – AlpeGossip
TË GJITHË SYTË NGA AJO/ Angela Martini PROVOKATIVE nga dhoma e gjumit në VIDEON e fundit

TË GJITHË SYTË NGA AJO/ Angela Martini PROVOKATIVE nga dhoma e gjumit në VIDEON e fundit

Angela Martini është shfaqur joshëse në videon e fundit. Modelja shqiptare, Angela Martini, njihet për pozat në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe me ta ndanë imazhe të tilla dhe jo vetëm.

Angela së fundmi e ka promovuar librin e saj të parë për të cilin të gjitha informacionet i ka shpalosur në Instagram.

E së fundmi ka zgjedhur që t’i bëjë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo me një video të postuar ku shfaqet joshëse nga dhoma e gjumit.

View this post on Instagram

The Moon 🌔 made me do it 🛸 Video: @olsibeci

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on