SHOK NË AKADEMINË E ARTEVE/ Gjebrea përlotet për Xhuvanin: Ikje pa… (FOTO) – AlpeGossip
SHOK NË AKADEMINË E ARTEVE/ Gjebrea përlotet për Xhuvanin: Ikje pa… (FOTO)

SHOK NË AKADEMINË E ARTEVE/ Gjebrea përlotet për Xhuvanin: Ikje pa… (FOTO)

Kantautori dhe moderatori Ardit Gjebrea ka reaguar pas ndarjes nga jeta të regjisorit të njohur Gjergj Xhuvani.

Përmes një statusi në Instagram, Arditi shprehet i prekur që ka humbur një miqtë e tij më të mirë nga koha e Akademisë së Arteve.

Gjebrea thotë se është ajo koha pa kthim që të trishton.

“Trishtim! Gjergj Xhuvani, mik që tek Artet studentë bashkë, admirim i mëpasshëm për suksesin dhe talentin, mëndjen dhe unicitetin e tij – iku… Është ajo ikja pa kthim që të trishton!  Paqe për ty, artist i papërsëritshëm si ty”, shkruan Gjebrea në mesazhin e tij.