“DO NA BËNI TË PUTHEMI”/ Eduart Grishaj tregon kush do jetë pjesë e “Big Brother VIP 2” – AlpeGossip
“DO NA BËNI TË PUTHEMI”/ Eduart Grishaj tregon kush do jetë pjesë e “Big Brother VIP 2”

“DO NA BËNI TË PUTHEMI”/ Eduart Grishaj tregon kush do jetë pjesë e “Big Brother VIP 2”

Regjisori i njohur, Eduart Grishaj, ishte mëngjesin e sotëm i ftuar në emisionin “Wake Up” në Top Channel. Gjatë bisedës në studio, ai u pyet në lidhje me edicionin e dytë të “Big Brother VIP”.

Grishaj u shpreh se moderatorja e njohur, Ori Nebijaj do të jetë pjesë e BB VIP2, por nuk dihet nëse ishte shaka nga ana e tij apo e vërtetë.

Pjesë nga intervista:

Ori: Keni menduar për vipa të Big Brother VIP 2?

Eduarti: Po, kam edhe një emër, Ori Nebijaj, ke edhe një detyrë t’i mbushësh mendjen Islit të jeni të dy.

Ori: Po do na bëni të puthemi aty (i shkel syrin Islit).

Më pas Grishaj u shpreh se ata do të bëjnë disa pushime me mbylljen e suksesshme të “Big Brother VIP”, i cili u kthye në spektaklin më të ndjekur në vend.

Për katër muaj e gjysmë të gjithë panë çdo anë të VIP-ave shqiptarë 24 orë në 24, që asnjëherë nuk do arrihej të shihej përmes rrjeteve sociale. Një eksperiencë e paharruar për ta, të cilët u futën VIP-a dhe u kthyen në super VIP-a.