“NA PASKAN GËNJYER?” Stine dhe Roza Lati “RIKTHEHEN” ja FOTO që i nxjerr zbuluar – AlpeGossip
“NA PASKAN GËNJYER?” Stine dhe Roza Lati “RIKTHEHEN” ja FOTO që i nxjerr zbuluar

“NA PASKAN GËNJYER?” Stine dhe Roza Lati “RIKTHEHEN” ja FOTO që i nxjerr zbuluar

Ata kanë përjetuar një romancë dashurie së bashku. Edhe pse nisi si diçka që nuk do të përfundonte kurrë,  kjo lidhje mori fund.

Pavarësisht deklaratave ku secili ka shprehur që janë ndarë duket midis tyre paska lindur dicka e re që nuk dihet si mund ta quajmë.

AlpeNews.al ka siguruar foton ku Stine dhe Roza Lati shihen prani njëri tjetrit dhe duken shumë të lumtur.

Nuk dihen se cfarë po ndodh me tyre pasi të dy në daljet televizive kanë deklaruar se janë vetëm miq të mirë.

Përgatiti: AlpeNews.al