LAJM I ËMBËL/ Delinda Disha shtatzënë për herë të dytë, aktorja në pritje të binjakëve? – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Delinda Disha shtatzënë për herë të dytë, aktorja në pritje të binjakëve?

LAJM I ËMBËL/ Delinda Disha shtatzënë për herë të dytë, aktorja në pritje të binjakëve?

Delinda Disha aktorja e njohur e humori do bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo e ka ndarë lajmin e bukur përmes një postimi në rrjetet sociale ku shfaqet krah bashkëshortit dhe të birit. E veshur me një set që i nxjerr në pah barkun e rrumbullakosur ku djali dhe burri i saj kanë vizatuar disa zemra, aktorja ka zbuluar kështu se është në pritje të ëmbël.

“Faleminderit Zot për gjithçka”-ka shkruar ajo krah postimit duke mos zbuluar më shumë lidhur me gjininë.

FOTO