PRINC HARRY PREK MEGHAN MARKLE TE TË PASMET/ Interneti po “çmendet” pas kësaj FOTOJE – AlpeGossip
PRINC HARRY PREK MEGHAN MARKLE TE TË PASMET/ Interneti po “çmendet” pas kësaj FOTOJE

PRINC HARRY PREK MEGHAN MARKLE TE TË PASMET/ Interneti po “çmendet” pas kësaj FOTOJE

Të gjithë e kemi vënë re që Meghan Markle dhe Princi Harry duan ta shprehin dashurinë e tyre, para publikut. Pavarësisht protokollit mbretëror, ata nuk ngurrojnë t’i kapin dorën njëri-tjetrit në sytë e njerëzve dhe të kameramanëve.

Por Harry-t duket se i ka shpëtuar dora në një vend jo shumë të përshtatshëm, pikërisht te të pasmet e Meghan.

Çifti po largohej nga Zelanda e Re ditën e djeshme kur u realizuar kjo foto, e cila u publikua nga një faqe në “Instagram”.

Kaq mjaftoi që ndjekësit të vërshonin me komente si:

“Ata e çuan shfaqjen e dashurisë në publik në një tjetër nivel”.

“Më pëlqen sesi ai e ka dorën në të pasmet e saj”.

“Mendoj se Princi Harry do ta marrë këtë fotot dhe do ta vendosë në kornizë”.

Pavarësisht komenteve, a e ka në të vërtetë ai dorën te të pasmet e bashkëshortes apo është thjesht një iluzion optik, falë këndvështrimit të fotos?