FRANÇESKA JAÇE “TËRBON” FANSAT NË INSTAGRAM/ Zbërthen bluzën dhe nxjerr jashtë gjoksin shpërthyes (FOTOT) – AlpeGossip
FRANÇESKA JAÇE “TËRBON” FANSAT NË INSTAGRAM/ Zbërthen bluzën dhe nxjerr jashtë gjoksin shpërthyes (FOTOT)

FRANÇESKA JAÇE “TËRBON” FANSAT NË INSTAGRAM/ Zbërthen bluzën dhe nxjerr jashtë gjoksin shpërthyes (FOTOT)

Françeska Jaçe është një nga vajzat më bukuroshe në showbiz-in shqiptar, shumë e dashur për publikun teksa numër mijëra fansa në rrjete sociale.

Ish-banorja e Big Brother, modele e tashmë biznesmene, është shumë aktive në Instagram e Facebook, ku poston foto dhe video nga përditshmëria e saj, shpeshherë edhe provokuese.

View this post on Instagram

🤨

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Së fundmi ajo ka postuar në Insta një foto brenda makinës, e ulur në sedijle me bluzën e zbërthyer. Gjoksi bombastik ka tërbuar fansat të cilët kanë mbetur “me gisht në gojë”.

View this post on Instagram

😎

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on