600 mijë euro biznes, Andrra i hap luftë Alketa Vejsiut e Amarda Toskës (FOTO) – AlpeGossip
600 mijë euro biznes, Andrra i hap luftë Alketa Vejsiut e Amarda Toskës (FOTO)

600 mijë euro biznes, Andrra i hap luftë Alketa Vejsiut e Amarda Toskës (FOTO)

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha kanë hapur biznesin e tyre më të ri. Për të zbukuruar jetën e çdo nusje ditën e dasmës, Andrradhe Sinani kanë sjellë dyqanin më të ri në Tiranë me fustane nusërie, por jo vetëm.

Siç mund t’a shihni edhe në galerinë e bashkëngjitur lajmit, Andrra me trupin e një modelje dhe bukurinë e një “Miss-i” ka pozuar me fustanet e mahnitshme të nusësërisë.

Kohë më parë në media u fol se ky biznes do të kushtonte plot 600 mijë euro.

Dyqani “Andra Couture” do t’u bëjë rivalitet të hapur Alketa Vejsiut, AmardaToskës dhe dyqaneve të tjera të fustaneve të nusërisë.