RIHANNA “KËRCEN” ME KËNGËN E DAFINËS NË SKENË”/ Zbulohet projekti i ri i këngëtares shqiptare (VIDEO) – AlpeGossip
RIHANNA “KËRCEN” ME KËNGËN E DAFINËS NË SKENË”/ Zbulohet projekti i ri i këngëtares shqiptare (VIDEO)

RIHANNA “KËRCEN” ME KËNGËN E DAFINËS NË SKENË”/ Zbulohet projekti i ri i këngëtares shqiptare (VIDEO)

Këngëtarja mjaft e pëlqyer për publikun Dafina Zeqiri, ka shuar kuriozitetin e të gjithëve duke zbuluar këngën e saj të re.

Duke e publikuar një video të këngëtares Rihanna në skenë, kënga e saj po dëgjohej në sfond.

Dafina gjithmonë ka treguar se e pëlqen shumë yllin amerikan të muzikës pop, ndërsa tani ajo ka publikuar edhe një improvizim, ku Rihanna duket se po kërcen me këngën e Dafit dhe Lumi B.

“ALO -coming soon”, ka shkruar Dafina, duke zbuluar titullin e këngës së saj.

Madje këngëtarja para disa ditësh, duke iu përgjigjur një komentuesi, ka shkruar se është në xhirimet e klipit të saj të ri.