NIS PUSHIMET ME NJERËZIT E SAJ TË DASHUR/ Zaimina Vasjari ndan këto pamje nga jahti në mes të detit (FOTO) – AlpeGossip
NIS PUSHIMET ME NJERËZIT E SAJ TË DASHUR/ Zaimina Vasjari ndan këto pamje nga jahti në mes të detit (FOTO)

NIS PUSHIMET ME NJERËZIT E SAJ TË DASHUR/ Zaimina Vasjari ndan këto pamje nga jahti në mes të detit (FOTO)

Pas përfundimit të xhirimeve të klipit të saj më të fundit, Zaimina Vasjari duket se ka nisur pushimet me njerëzit e saj më të dashur, partnerin Klodi dhe vajzën e vogël, Khloe.

Ka qenë vetë Vasjari e cila ka ndarë disa pamje nga jahti duke shijuar jugun e Shqipërisë, krah të cilave ka shkruar: “Pushimet nisën”.
Më pas ajo ka publikuar dhe një video ku shihet vogëlushja Khloe në mesin e detit duke notuar. Këto duhet të jenë ditët më të bukura për Zaiminën, e cila mundet të pushojë pranë njerëzve më të rëndësishëm në jetën e saj.
Kujtojmë se nesër pritet të dalë projekti i fundit i Zaiminës i titulluar ‘Vetes’ pas një periudhe të gjatë larg muzikës./revistawho.com