E LUMTUR SI KURRË MË PARË/ Mimoza Shkodra "hedh pas krahëve" ndarjen nga Seldi (FOTO) - AlpeGossip
E LUMTUR SI KURRË MË PARË/ Mimoza Shkodra  “hedh pas krahëve” ndarjen nga Seldi (FOTO)

E LUMTUR SI KURRË MË PARË/ Mimoza Shkodra “hedh pas krahëve” ndarjen nga Seldi (FOTO)

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu këto ditë kanë qenë kryefjalë e mediave rozë.
Javë më parë ishte komentuar për ndarjen e çiftit, por ishte Seldi ai i cili e kishte konfirmuar ndarjen nga Mimoza.

Këngëtarja ende nuk ka dhënë ndonjë deklaratë lidhur me ndarjen, por përmes rrjeteve sociale ajo shfaqet e lumtur si kurrë më parë.

Në një video që ka postuar së fundi në Instagram, Mimoza kishte veshur një fustan të shkurtër dhe atlete.

Në këtë veshje, këngëtarja tregoi edhe një herë linjat perfekte trupore.