”DHELPËR DINAKE”/ Pas ndarjes, Mozzik reagon me ”THUMBIME” (FOTO) – AlpeGossip
”DHELPËR DINAKE”/ Pas ndarjes, Mozzik reagon me ”THUMBIME” (FOTO)

”DHELPËR DINAKE”/ Pas ndarjes, Mozzik reagon me ”THUMBIME” (FOTO)

Të gjithë tashmë jemi në dijeni të ndarjes së çiftit të njohur Mozzik dhe Loredana.

Para pak minutash pas videos me modelen bukuroshe, Mozzik ka postuar një foto që mund të ketë një kuptim të fshehtë. Reperi ka postuar foto të një dhelpre me hashtag #Dhelpërdinake dhe gjithashtu e ka shoqëruar me një shkrim që thotë ”Së shpejti’‘.

Mendojmë se bëhet fjalë për një projekt të ri, por a i kushtohet kjo këngë Loredanës? Mos ndoshta ”Dhelpra Dinake” ka diçka të bëjë me ndarjen e çiftit? Mbetet të shohim në vazhdim… /AlpeGossip.al