U NDA NGA LOREDANA/ Mozzik poston video me modelen e njohur bukuroshe. Ç’të jetë duke ndodhur? – AlpeGossip
U NDA NGA LOREDANA/ Mozzik poston video me modelen e njohur bukuroshe. Ç’të jetë duke ndodhur?

U NDA NGA LOREDANA/ Mozzik poston video me modelen e njohur bukuroshe. Ç’të jetë duke ndodhur?

Reperi Mozzik është një nga më të njohurit e të përfolurit në Shqipëri dhe jo vetëm. Kohët e fundit ai ka qenë shumë i komentuar për shkak të ndarjes nga Loredana me të cilën ka dhe një vajzë të vogël të quajtur Hana.

Para pak minutash Mozzik, a ripostuar videon e një vajze bukuroshe e cila shfaqej me reperin. Në video ata duken të afërt me njëri-tjetrin teksa janë bashkë. Video është shoqëruar me disa emoji filmimesh dhe fotografimesh.

Kjo na bëjnë të mendojmë se reperi po përgatitet për të sjellë një projekt të ri dhe vajza në krahë mund të jetë pjesë e këtij projekti.

Bëjmë të ditur se bukuroshja quhet Ljubica Medenica dhe është modele./AlpeGossip.al