MARINA APO LUANA? Adrola Dushi zgjedh mes motrave Vjollca e ka disa fjalë për to (VIDEO) – AlpeGossip
MARINA APO LUANA? Adrola Dushi zgjedh mes motrave Vjollca e ka disa fjalë për to (VIDEO)

MARINA APO LUANA? Adrola Dushi zgjedh mes motrave Vjollca e ka disa fjalë për to (VIDEO)

Modelja Adrola Dushi në një intervistë u detyrua të thotë nga një emër mes opsioneve që i janë dhënë.

Adrola pati për detyrë të zgjedh edhe mes Marina dhe Luana Vjollcës e me këtë  rast tha disa fjalë për secilën prej tyre.

Ndiqeni videon e mëposhtme, nga minuta 1:12 mund të mësoni se cilën nga motrat Vjollca zgjedh Adrola.