”JA PRA MIQ DERI KTU ARRITËM”/ Nuk do ta besoni kur të shihni se kush e ka qethur Ermal Mamaqin (FOTO) – AlpeGossip
”JA PRA MIQ DERI KTU ARRITËM”/ Nuk do ta besoni kur të shihni se kush e ka qethur Ermal Mamaqin (FOTO)

”JA PRA MIQ DERI KTU ARRITËM”/ Nuk do ta besoni kur të shihni se kush e ka qethur Ermal Mamaqin (FOTO)

Ermal Mamaqi, moderatori i njohur dhe njëkohësisht aktori i famshëm i humorit mesa duket ditën e djeshme ka arritur diçka tepër të veçantë.

Në një postim të bërë në Instagram ai ka treguar se për qethjen e tij, këtë herë, është kujdesur berberi i David Cameron. Në fotot e bashkuara, në njërën prej tyre duket Ermali në krah të berberit të famshëm pas ka mbaruar rregullimin e flokëve ndërsa në foton tjetër duket i njejti berber, i  cili ka pozuar së bashku me David Cameron.

Ermali këtë foto e ka shpërndarë me shkrimin: Ja pra miq deri ktu arritëm…
Sapo më qethi stilisti i David Camerunit🤪

Në fakt, kjo nuk është një gjë e zakonshme që ndodh përditë, kështuqë edhe ne e konsiderojmë si një arritje./AlpeGossip.al