Unikkatili publikoi këngën re, Mozziku ka për t’i thënë diçka (FOTO) – AlpeGossip
Unikkatili publikoi këngën re, Mozziku ka për t’i thënë diçka (FOTO)

Unikkatili publikoi këngën re, Mozziku ka për t’i thënë diçka (FOTO)

Unikkatil së fundmi ka qenë në qendër të thashethemeve dhe shkak për këtë janë bërë “komentet me nënkuptime” që janë bërë nga kundërshtarët e tij reperë. Ai është cilësuar si një ndër reperët më të “sakatë” dhe kjo gjë shpesh herë i ka bërë xhelozë kundërshtarët e tij të cilët janë, munduar të lënë në errësirë këngët e tij.

Ka vetëm pak ditë që Unikkatil publikoi këngën e re “1 Milion Rrugë”, për të cilën mori mijëra pëlqime dhe komente pozitive në kanalin youtube.

Projektet e tij i pëlqen edhe reperi Mozzik.

Ai postoi një instastory në llogarinë e tij ku në sfond dëgjohej kënga e Katilit, madje shkroi: “Trrnoft shpirti o rrebel”, duke e etiketuar edhe atë.