Ermal Mamaqi, dhuratën e Shën Valentinit ia kërkon këtij mashkulli (FOTO) – AlpeGossip
Ermal Mamaqi, dhuratën e Shën Valentinit ia kërkon këtij mashkulli (FOTO)

Ermal Mamaqi, dhuratën e Shën Valentinit ia kërkon këtij mashkulli (FOTO)

Vetëm ai mund t’i bëjë apo thotë çudira të tilla.

Komentet e tij të lëna në fotot e personazheve të ndryshëm të njohur, janë kthyer në mjaft të diskutuara nëpër portale. Por Mamaqi nuk heq dorë dhe lë edhe namin e fundit. Në foton e fundit që Blerim Destani ka publikuar në Instagram,ku tregon se ndodhet në Paris, Ermali shkruan: Gëzuar Blerim, ça dhurate do më bësh sot”?