Motrat Hoxha publikojnë “momentin e rrallë” mes tyre! Nuk i kishit parë kurrë kështu (FOTO) – AlpeGossip
Motrat Hoxha publikojnë “momentin e rrallë” mes tyre! Nuk i kishit parë kurrë kështu (FOTO)

Motrat Hoxha publikojnë “momentin e rrallë” mes tyre! Nuk i kishit parë kurrë kështu (FOTO)

Trashëgimtaria e Top Channel, Lori Hoxha publikon shpesh në rrjete sociale foto apo video të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe e familjarëve të saj.
Këtë herë ka publikuar një video mjaft të ndjerë në SnapChat në të cilën ka treguar një nga momentet më të ëmbla me motrën e saj Sarën.

Ajo është duke e puthur Lorin në faqe dhe duke kaluar një çast mjaft të këndshëm mes motrash. “Moment i rrallë,”-ka shkruar Lori krahas videos.