Elgiti ia ka futur në gjak, Kleas po i shijon më shumë muzika, gati për këngën e radhës! (FOTO) – AlpeGossip
Elgiti ia ka futur në gjak, Kleas po i shijon më shumë muzika, gati për këngën e radhës! (FOTO)

Elgiti ia ka futur në gjak, Kleas po i shijon më shumë muzika, gati për këngën e radhës! (FOTO)

Është kthyer në një moderatoret mjaft të dashura për shqiptarët, por duket se bukuroshes Klea Huta ka nisur t’ i pëlqejë më shumë muzika.
Bashkëpunimi i saj me Alar Band rezultoi mjaft i suksesshëm dhe tashmë ka nisur punën për të realizuar një këngë tjetër.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto nga studio e të dashurit të saj, kompozitorit Elgit Doda ku ka lajmëruar se po punon për projektin e ri muzikor.