Nuk di të ndalet/ Enca “ÇMENDET”, s’do ta besoni lukun e saj më të ri (FOTO) – AlpeGossip
Nuk di të ndalet/ Enca “ÇMENDET”, s’do ta besoni lukun e saj më të ri (FOTO)

Nuk di të ndalet/ Enca “ÇMENDET”, s’do ta besoni lukun e saj më të ri (FOTO)

Shumë e përfolur për suksesin e saj, Enca ka treguar se kush është femra që ajo adhuron dhe me siguri nuk e bëni dot lidhjen me personazhin.
Ajo është busulla udhëheqëse jo vetëm për vajzat e saj, të cilat janë ndër femrat më të famshme në botë.

Jemi mësuar gjithmon ta shohim provokuese dhe seksi, por kësaj here vjen krejtësisht ndryshe me një luk të ri që ndoshta nuk e kishit imagjinuar .

Edhe pse me photoshop Enca duke dhe më sensuale dhe tërheqse me syt jeshil dhe baluket .

Përgatiti: AlpeNews.al