Seks me 100 km/h, çifti kapet mat në autostradë (VIDEO) – AlpeGossip
Seks me 100 km/h, çifti kapet mat në autostradë (VIDEO)

Seks me 100 km/h, çifti kapet mat në autostradë (VIDEO)

Të gjithë i pëlqejmë aventuarat, por ajo e një çifti argjentinas duket se ka kaluar përtej imagjinatës.

Ata janë filmuar teksa kryenin marrëdhënie seksuale në makinë gjatë kohës që partneri ishte duke drejtuar automjetin me shpejtësinë mbi 100 km/h.

Ngjarja është filmuar në Argjentinë nga automjetet e tjera që ishin duke udhëtuar në autostradën që lidh Buenos Aires me Bolivinë.

Mesa duket çifti nuk ka pritur për të shkuar në shtëpi apo hotel dhe kanë vendosur që të marrin përsipër çdo “rrezik” të mundshëm.

Por, sikur të mos mjaftonte kjo, sikurse duket edhe në video djali i cili ka parë se dikush po e filmonte ka bërë një gjest aspak të këndshëm.

Në video shihen që vajza është ulur mbi shoferin, duke i zënë totalisht pikëpamjen dhe duke u bëë kështu burim aksidenti.