PUBLIKOI FOTON SUPER SEKSI/ Ja çmimi i “kripur” i veshjes së Nora Istrefit – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON SUPER SEKSI/ Ja çmimi i “kripur” i veshjes së Nora Istrefit

PUBLIKOI FOTON SUPER SEKSI/ Ja çmimi i “kripur” i veshjes së Nora Istrefit

Nora Istrefi është një nga këngëtaret e dashura nga publiku e njëkoësisht bashkëshortja e Robert Berishës i cili është pjesëmarrës në “Dance With Me” dhe po pë lqehet mjaft nga të gjithë.

Së fundmi Nora ka publikuar një foto e veshur me një bluzë e fund lejla me shkëlqim e me një vëzhgim fare të lehtë mund të shohim çmimin total të saj.

Këmisha 91 euro, fundi 78 euro, sandalet 980 euro e në total veshja e saj shkon 1149 euro, çmim ky i “kripur” për njerëzit me të ardhurat mesatare.