Zbulohen të ftuarit special në ‘Dua të të bëj të lumtur’, ja kush janë ata (FOTO) – AlpeGossip
Zbulohen të ftuarit special në ‘Dua të të bëj të lumtur’, ja kush janë ata (FOTO)

Zbulohen të ftuarit special në ‘Dua të të bëj të lumtur’, ja kush janë ata (FOTO)

Emisioni ‘Dua të të bëj të lumtur’ krah historive emocionuese që transmetohen, bën pjesë të tij dhe personazhe publikë shumë të njohur.

Këtë herë në emision do të jenë të ftuar Xhemi Shehu dhe Eno Popi.

Ende nuk dihet nëse do të jenë vetë surpriza apo dikush i ka ftuar për t’i surprizuar.

Këtë detaj e ka zbuluar vetë moderatorja Xhemi Shehu ku shfaqet krah miqëve të saj në skenën e emisionit.