Ledri Vula uron 1 qershorin në mënyrën më të ëmbël! Kjo VIDEO e tij me fëmijët po… – AlpeGossip
Ledri Vula uron 1 qershorin në mënyrën më të ëmbël! Kjo VIDEO e tij me fëmijët po…

Ledri Vula uron 1 qershorin në mënyrën më të ëmbël! Kjo VIDEO e tij me fëmijët po…

Reperi i hitit të fundit ‘Merri merri’, Ledri Vula, është një ndër figurat më të njohura e më të dashura të showbizit shqiptar. Këngët e tij kanë gjithmonë sukses dhe ai numëron një numër të madh ndjekësish e admiruesish në Instagramin e tij.

Ditën e sotme, Ledri ka ndarë me fansat në profilin e tij një video që me siguri do t’jua ëmbëlsojë ditën. Reperi shfaqet krah fëmijëve të ndryshëm që ka takuar dhe filmimet me to i ka bashkuar në një video, ku i uron ata për 1 qershorin.

“Të gjithë fëmijëve një ditë sa më të bukur.”- ka shkruar Ledri në postim, duke marrë menjëherë qindra komente nga fansat, të cilët e vlerësonin veprimin që reperi ka bërë.

te gjithe femijeve ni dite sa ma te bukur 🎈

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on