“NXEHET SITUATA”/ Roza Lati puth në buzë gazetarin shqiptar, në mes të emisionit (VIDEO) – AlpeGossip
“NXEHET SITUATA”/ Roza Lati puth në buzë gazetarin shqiptar, në mes të emisionit (VIDEO)

“NXEHET SITUATA”/ Roza Lati puth në buzë gazetarin shqiptar, në mes të emisionit (VIDEO)

Roza Lati  këtë të diel ka pasur  të ftuar në emisionin e saj, gazetarin Ronaldo Sharka, teksa në një moment kur janë  takuar, Ronaldo dhe Roza kanë shkëmbyer një puthje në buzë.

Sharka e  ka komplimentuar Rozën gjatë emisionit duke thënë se ishte një prej fansave të saj të çmendur pasi atij i pëlqejnë njerzit që guxojnë, si Roza.

Për  më tepër Ronaldo ka  shpjeguar se lë pa mabruar një punë që  ka në dorë, në momentin kur nis emisioni i Rozës në, dhe e ndjek atë rregullisht.

Pra gjatë bisedës, Roza i është afruar për ta puthur si një mënyrë falenderimi, por mesa duket nuk ka mbetur me kaq dhe Ronaldo e puth në buzë.

Këtë moment pikant të puthjes mes Roza Latit  dhe Ronaldo Sharkës, e kanë publikuar që të dy në profilet e tyre në Instagram.