Postoi FOTO ku tregonte të pasmet, fansat KRYQËZOJNË Anjeza Majën: Edhe b*thën e ksaj kishim… – AlpeGossip
Postoi FOTO ku tregonte të pasmet, fansat KRYQËZOJNË Anjeza Majën: Edhe b*thën e ksaj kishim…

Postoi FOTO ku tregonte të pasmet, fansat KRYQËZOJNË Anjeza Majën: Edhe b*thën e ksaj kishim…

Nuk ndodh shpesh që Anjeza Majën ta shohim në foto të zhveshur, por sot ajo si rrallëherë, është shfaqur e veshur me bikini, teksa ka kthyer të pasmet nga kamera, duke treguar linjat e saj të nxehta.

Fansat kanë reaguar menjëherë në komente duke e komplimentuar moderatoren për pozën seksi dhe trupin tepër në formë.

Mirëpo nuk mund të mungonin dhe ata që e kritikonin për foton e publikuar

“Sa vjeç je moj shoqe?”

“Aman çfarë fotoje është kjo, ngelët me të pasme jashtë. Sikur femrës i fillon dhe i mbaron jeta me foto me b*thë.

Anjeza ka zgjedhur të qëndrojë e heshtur përballë këtyre komenteve./AlpeNews.al/