Del me mbathje në ballkon! Kush është shqiptarja që i SHOKOI të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
Del me mbathje në ballkon! Kush është shqiptarja që i SHOKOI të gjithë (FOTO)

Del me mbathje në ballkon! Kush është shqiptarja që i SHOKOI të gjithë (FOTO)

Seti i ri fotografik i velinës së emisionit “Xing me Ermalin”, i ka kaluar parashikimet.

Kejvina Kthella ka goditur sërish me një pozë ku shfaqet sensuale dhe provokuese.

Bukuroshja bjonde mban veshur një “body” të zi, që i nxjerr në shesh të pasmet e saj bombastike.

Në mesin e ditës dhe e zhveshur, këtë herë Kejvina ka zgjedhur të dalë në ballkon më e zhveshur se duhet.

“Ta ka prish foton ajo kasollja mbrapa”, shkruan një komentues.

Velina mendohet të jetë në Kosovë, pasi edhe nga komentet e fansave kuptohet që ndodhet në një lagje të njohur.