“MBËRTHEJINI” PAS VETES/ Këto janë 5 lëvizjet “çelës” që duhet t’i bëni në shtrat – AlpeGossip
“MBËRTHEJINI” PAS VETES/ Këto janë 5 lëvizjet “çelës” që duhet t’i bëni në shtrat

“MBËRTHEJINI” PAS VETES/ Këto janë 5 lëvizjet “çelës” që duhet t’i bëni në shtrat

1 – Nxirrni tigrin që keni tigër brenda jush. Siguria është s**si. Edhe nëse nuk keni pasur marrëdhënie se***ale me 100 burra, shtiruni sikur e keni bërë. Nuk kanë për ta vënë re, shkruan Shkodranwes. Bëjeni atë të kuptojë se ju e njihni trupin tuaj dhe e dini atë që dëshironi, pra ndihuni si po*n**stare. Do të bien në këmbët tuaja.

2 – Mos krijoni kufizime. Meshkujt i dashurojnë femrat që e jetojnë s**si me lehtësi, kështu që lëreni vetën të lirë. Ndoshta mos nxirrni menjëherë veshjen të gjithë prej lateksi, por bëni që ata të kuptojnë se mund të arrihet edhe ta ajo.

3 – Afrodiziaku më i mirë është aroma juaj. Mos të krijojmë keqkuptime: dush gjithnjë dhe gjithsesi, por ndoshta shmangni spërkatjen me mijëra kremra hidratues, forcues, ushqyes dhe energjikë. Erë natyrale e partnerit është një afrodiziak i fuqishëm: vlen edhe për higjienën intime, shkruan Shkodranwes.

4 – Fol. Flisni, tregoni kënaqësi, rënkoni. Është rregulli më i vjetër në botë: Tingujt e një zëri në ekstazë janë eks**ues. Shtoni këtë komunikim në shtrat pasi është shumë s**si: Të flisni për fantazitë tuaja, ju sjell dëshirën për ti realizuar, shkruan Shkodranwes.

5 – Prekeni. Jini të pranishme, prekini duart e tij, shtrëngojini shpatullat, ndoshta pa i ngulur në mish thonjtë me majë gjysmë centimetri. Ai duhet të kuptojë se për ju, që ta ndjeni trupin e tij pranë tëndit, është një afrodiziak i fuqishëm.