“KY ËSHTË LUIZI IM”/ Oriola Marashi poston foton krah stilistit italian dhe shpreh mbështetjen për banorin e BBVIP – AlpeGossip
“KY ËSHTË LUIZI IM”/ Oriola Marashi poston foton krah stilistit italian dhe shpreh mbështetjen për banorin e BBVIP

“KY ËSHTË LUIZI IM”/ Oriola Marashi poston foton krah stilistit italian dhe shpreh mbështetjen për banorin e BBVIP

Luizi është personazhi më i ndjekur i “Big Brother VIP”, teksa të shumtë janë dhe personazhet e njohur të ekranit që e mbështesin.

Mes tyre është dhe modelja e njohur Otiola Marashi, e cila në disa raste ka mbështetur hapur këngëtarin. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagramin e saj, ku shfaqet me një djalë, i cili i ka lyer flokët bjond, ashtu si Luizi.

Krah fotos, Oriola shkruan “ky është Luizi im”.“Ky është Luizi im”/ Oriola Marashi poston foton krah