E RRAHËN E BËN PËR SPITAL/ Ja si duket sot këngëtarja Baby G (FOTO) - AlpeGossip
E RRAHËN E BËN PËR SPITAL/ Ja si duket sot këngëtarja Baby G (FOTO)

E RRAHËN E BËN PËR SPITAL/ Ja si duket sot këngëtarja Baby G (FOTO)

Rrahja brutale nga shoqja e saj Bleta Gashi bëri bujë të madhe në media.
Kjo ngase Baby G ka publikuar çdo detaj se si ka ndodhur incidenti dhe pse ka ardhur deri tek aty

Ndërkaq, ajo nuk është ndalur më kaq teksa kanë vazhduar polemikat ndërmjet tyre në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Siç shihet, pak ditë pas ngjarjes Gordana Kingji është rikthyer mjaft në formë e cila publikon fotografi në të cilat duket shumë seksi pranë shoqeve të saj.

Kënga e fundit “Mos u nal”, ka marrë afro 7 milion klikime ndërkaq po përflitet për një bashkëpunim të mundshëm me yllin e njohur, Chris Brown