Kryeministri Rama siç nuk e keni parë kurrë më parë, hipur mbi motor dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Kryeministri Rama siç nuk e keni parë kurrë më parë, hipur mbi motor dhe… (FOTO)

Kryeministri Rama siç nuk e keni parë kurrë më parë, hipur mbi motor dhe… (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka surprizuar më foton që ka postuar mbrëmjen e sotme, pasi shihet hipur mbi një motor.

Rama ndodhet në një vizitë zyrtare në Austri, dhe ka gjetur rastin që të pozoj mbi më motor të policisë atje.

Këtë foto kryeministri e ka quajtur dhe foton e ditës, duke thënë se kjo ka qenë më e bukua që ai ka shkrepur sot.