Albërie Hadërgjonaj rrëfen vështirsitë në Amerikë: Pastroja shtëpi dhe bëja…(VIDEO) – AlpeGossip
Albërie Hadërgjonaj rrëfen vështirsitë në Amerikë: Pastroja shtëpi dhe bëja…(VIDEO)

Albërie Hadërgjonaj rrëfen vështirsitë në Amerikë: Pastroja shtëpi dhe bëja…(VIDEO)

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj është një prej figurave më të dashura për publikun shqiptar. Mbrëmjen e djeshme ajo ishte e ftuar në ‘Top Show’, ku ka rrëfyer vështirësitë e jetës së saj në Amerikë.

Këngëtarja tregon se ka bërë gjithçka që të mbijetojë në vendin e huaj. Albëria rrëfen se ka qenë periudha e para-luftës dhe pas 81-shit në Kosovë ishte periudhë e jashtëzakonshme, pasi nuk shkolloheshin dot.

“Në fillimet e mia kur kam shkuar në Amerikë kam qenë babysitter, kam pasur fëmijë të vegjël, kam pastru shtëpia. Kam bërë gjithçka që një njeri të mbijetojë në një vend tjetër.”- tregon këngëtarja.

Albërije Hadërgjonaj: "Në USA, kam punuar si babysitter dhe si pastruese"!

Albërije Hadërgjonaj: "Në USA, fillimisht kam punuar si babysitter dhe si pastruese"! Videoja e plotë në https://youtu.be/ZTrxasUoqkc

Gepostet von TOP SHOW am Mittwoch, 30. Mai 2018